FR NL
FR NL

Begin van de werken in sector 4 - kant Belgica

Zoals aangekondigd in mei, zullen de toegangen aan de kant van de Tielemansstraat en de Belgicalaan gesloten zijn tijdens de duur van de werken. De toegang van het park aan de kant Belgica wordt vanaf 25 september gesloten om de werken aan de fietspaden te kunnen voortzetten.

 

Voorziene werken

Om het park toegankelijker te maken voor mensen met beperkte mobiliteit, kinderwagens en fietsers, worden de huidige steile toegangen opnieuw aangelegd. Aan de kant Belgica wordt een licht hellend alternatief pad in de dijk gebouwd. Om dit nieuwe pad aan te leggen, zullen we wat vegetatie rooien en een beperkt aantal bomen kappen. Overdag kan dit snoeiwerk wat lawaai veroorzaken.

 

Planning

De werken in het park zullen 1 jaar duren (tot eind september 2026). Door slecht weer of onvoorziene omstandigheden kan de planning nog veranderen. 

 

Praktisch

Het park blijft toegankelijk via de volgende ingangen:

  • Jean Dubrucqlaan, ter hoogte van de brug
  • Charles Demeerstraat, ter hoogte van de brug

Raadpleeg hier het bewonersbericht.

Beliris en de aannemer engageren zich om de hinder tot een minimum te beperken en de werken binnen een zo kort mogelijke termijn te realiseren.

Voor noodgevallen of praktische problemen verbonden aan de werken, kan u contact opnemen met de aannemer: 056 26 06 66

Deze website gebruikt cookies om uw gebruikservaring te verbeteren.
Ik ga akkoord
Meer info

Contacteer ons
per telefoon

0800 11 299 9u-16u
Bekijk het
multimodale plan
BELIRIS FOD Mobiliteit en Vervoer Vooruitgangstraat 56 1210 Sint-Joost-ten-Node info.beliris@mobilit.fgov.be icone de transport Noordstation - Rogier

Contacteer ons
via mail

fleche décoration

Vraag 1/6

Erreur

Resultaat :

fleche de décoration